آموزش استفاده از گیفت کارت یوسی پابجی uc pubg

آموزش استفاده از گیفت کارت یوسی پابجی uc pubg

آموزش تصویری نحوه استفاده یا redeem کردن گیفت کارت یوسی پابجی:

جهت خرید اسکین، اسلحه، لباس و … درون بازی پابجی شما نیاز به خرید یوسی دارید. یکی از روش های موجود استفاده از گیفت کارت یوسی پابجی میباشد.

گیفت کارت یوسی پابجی یک کد هدیه 18 رقمی میباشد که بوسیله آن میتوانید یوسی خرید کنید. این نوع گیفت کارت ها بصورت Global بوده و محدودیت منطقه ای ندارند، پس با هر کشوری که اکانت پابجی موبایل خود را  باز کرده اید میتوانید از گیفت کارت استفاده کنید.

برای خرید گیفت کارت یوسی پابجی شما می توانید از گیفت پارس کد را بصورت آنی تهیه کرده و حساب خود را شارژ کنید.

نکته: جهت استفاد و redeem کردن گیفت کارت یوسی پابجی موبایل بدلیل تحریمها نیاز به نرم افزار های تغییر IP میباشد.

 

آموزش ساخت اکانت یوسی پابجی

ابتدا وارد سایت پابجی با استفاده از این لینک شوید. مطابق تصویر زیر روی LOGIN کلیک نمایید:

 

 

دراین مرحله در صفحه جدید اگر از قبل اکانت ایجاد کرده اید میتوانید با استفاده از ایمیل و پسورد خود و فشردن دکمه LOGIN وارد حساب کاربری خود شوید، در غیر اینصورت روی Create Account  کلیک نمایید و یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

 

 

در این بخش اگر در پلتفرم های که معرفی شده است از قبل اکانت دارید میتوانید بدون ایجاد اکانت جدید ورود کنید. در غیر این صورت Country/Region خود را انتخاب کنید و در مرحله بعد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و روی دکمه Next  کلیک کنید:

 

 

در این بخش یک ایمیل معتبر، پسورد (میبایست حداقل 8 کاراکتر،یک حرف،یک عدد و یک کارکتر خاص داشته باشد) و در بخش Nickname یک نام کاربری 4 تا 16 کارکتری که بصورت الفبا و عدد برای خود وارد کنید، قوانین و  شرایط تعیین شده را با تیک زدن بپذیرید و روی Create Account کلیک کنید.

قسمت Enter a creator code بصورت اختیاری میباشد که در بخش Details (جزییات) به شرح این بخش پرداخته شده است.

 

 

در این صفحه  کد فعالسازی  8 رقمی که به مدت نیم ساعت اعتبار دارد به ایمیل شما فرستاده خواهد شد که باید در کادر مربوط به دقت وارد نمایید و روی Confirm  کلیک نمایید. سپس بصورت اتوماتیک وارد اکانت خود میشوید و به صفحه اول برمیگردید. در صورتیکه کد ارسال نشد میتوانید از قسمت Resend verification email مجدد کد فعالسازی جدیدی دریافت کنید:

 

 

آموزش استفاده از گیفت کارت یوسی پابجی

جهت شارژ اکانت یوسی پابجی از طریق لینک وارد سایت midasbuy شویدو ثبت نام نمایید. یک ایمیل معتبر ، پسورد خود را وارد نمایید پس تیک پذیرفتن قوانین را زده و روی دکمه REGISTER  کیک نمایید. اگر از قبل ثبت نام کرده اید فقط کافیست روی Sign in  کلیک نمایید.

 

 

بسیبسیب

مقالات مرتبط

دیدگاه
0 نظر تاکنون ارسال شده است