چطور اکانت psn را شارژ کنیم؟

چطور اکانت psn را شارژ کنیم؟

راهکارهایی برای شارژ کردن اکانت پلی استیشن (psn)

پلی‌استیشن یکی از آن دسته بازی‌هایی است که این روزها در بین نوجوانان و کودکان از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است. بازی محبوب و پرتنوعی که کیفیت خوبی را نیز ارائه داده است و قابلیت‌های بالایی دارد. این بازی محبوب برای کاربری و استفاده، بازی‌های مختلفی را دارد. برخی از این بازی‌ها رایگان بوده و بدون نیاز به هیچ‌گونه پرداختی قابل‌استفاده هستند. در کنار این بازی‌ها، بازی‌های دیگری نیز هستند که نیاز به پرداخت از طریق درگاه بازی داشته تا بتوان از آن‌ها استفاده کرد. در این مقاله و در ادامه به دنبال آن هستیم تا نکاتی را در ارتباط با شارژ کردن درگاه و اکانت پلی استیشن برای شما بازگو کنیم. نکاتی که با استفاده از آن بتوانید برای بازی کردن خود شارژ کافی را پرداخت کرده و از بازی‌های پولی این مجموعه بازی نیز بهره و استفاده کافی را ببرید.

درصورتی‌که به دنبال استفاده از پلی استیشن و خرید گیفت کارت برای شارژ کردن محصول بازی خود هستید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید. با استفاده از این نکات می‌توانید حساب کاربری خود را به ساده‌ترین روش ممکن شارژ کرده و استفاده و بهره مناسبی را از آن ببرید.

معرفی کوتاه پلی استیشن؛ بازی محبوب قرن 21

پیش از آن‌که به سراغ راهکارهای اصلی برای شارژ کردن اکانت پلی استیشن خود بروید، لازم است معرفی مختصری را از این محصول داشته باشیم. حتماً تابه‌حال نام کنسول بازی پلی استیشن 3، 4 و 5 را شنیده‌اید که به‌تازگی وارد بازار شده‌اند. محصول تولیدشده در شرکت سونی که با استفاده از آن می‌توانید از بازی‌های بسیاری استفاده کنید. برای استفاده از این محصول لازم است تا در آن اکانت داشته باشید. به این ترتیب بازی‌های موردنیاز خود را در آن دانلود یا خریداری نمایید.

علاوه بر محصولات ذکرشده، محصول دیگری نیز به نام پلی استیشن پلاس به‌تازگی وارد بازار شده است که امکانات بیشتری را نسبت به پلی‌استیشن‌های دیگری دارد. داشتن پیشنهاد‌های دارای تخفیف، رایگان شدن برخی بازی‌ها در زمان مشخص و دوره‌های زمانی خاص و دسترسی داشتن به محتواهایی جز بازی برخی از این قابلیت‌های پلی استیشن پلاس هستند. به هر حال برای تمامی این اکانت‌ها نیاز به شارژ کردن وجود دارد که راهکارهای آن را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

پلی استیشن؛ بازی محبوب قرن بیست و یکم

نحوه شارژ حساب کاربری برای خرید بازی پلی استیشن کاربران ایرانی

شارژ کردن حساب کاربری پلی استیشن، مرحله‌ای است که برای استفاده از بازی‌های کنسول پلی استیشن، لازم است تا صورت گیرد. بازی‌های پلی استیشن، در برخی موارد رایگان بوده که تنها با دانلود کردن استفاده از آن به‌راحتی فراهم می‌شود. درصورتی‌که بازی رایگان نباشد، نیاز به پرداخت از درگاه کنسول پلی استیشن را داشته تا بتوان از آن استفاده کرد. این درگاه پرداخت برای ایرانیان و فعالیت داخل ایران غیرفعال بوده و نیاز به داشتن کارت‌های اعتباری بین‌المللی دارد. از همین رو لازم است تا به فکر راهکار دیگری برای استفاده از بازی‌های دارای هزینه پلی استیشن بوده و روش دیگری برای شارژ کردن اکانت و حساب کاربری psn بود. در ادامه به بیان راهکارهایی برای پرداخت و شارژ کردن حساب کاربری پلی استیشن خواهیم پرداخت و نکاتی را در این باره بیان خواهیم کرد.

استفاده و خرید گیفت کارت؛ برای خرید بازی در پلی استیشن

از آنجایی که ایران در بازارهای جهانی تحریم بوده و امکان شارژ به‌صورت مستقیم در هیچ یک از درگاه‌های خارجی برای ایرانیان وجود دارد، نیاز به راهکارهایی میان‌بر است. برای دور زدن قوانین و مقررات تحریم کننده ایران، کنسول پلی استیشن راهکاری به اسم گیفت کارت را تعبیه کرده است. گیفت کارت پلی استیشن در واقع یک کد بوده که با استفاده از آن می‌توانید شارژ و اعتبار حساب خود را افزایش دهید. پس از خرید این کارت اعتباری و دریافت کد اصلی آن، می‌توانید افزایش اعتبار را ایجاد کنید. پس از آن که اعتبار حساب کاربری شما افزایش یافت، امکان استفاده از خدمات دیگر و خرید بازی‌های موجود در کنسول پلی استیشن را پیدا کرده و می‌توانید به استفاده از بازی‌های مختلف و جدید بپردازید.

راهکار استفاده از گیفت کارت، خود دارای قوانین و مقرراتی بوده و با استفاده از شرایطی مشخص، لازم است تا از آن استفاده کرد. این راهکار به اشکال مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد و امکان استفاده را برای مخاطبان خود به روش‌های مختلفی به وجود آورده است. در ادامه این مقاله به دو روش استفاده از گیفت کارت خواهیم پرداخت و درباره آن به جزئیاتی اشاره خواهیم کرد. جزئیاتی که به شما کمک کند تا با دقت بیشتری استفاده از گیفت کارت را داشته و بتوانید حساب کاربری خود را به‌راحتی شارژ کنید.

 

خرید گیفت کارت برای شارژ کردن حساب کاربری پلی استیشن

شارژ حساب کاربری با استفاده از گیفت کارت؛ از طریق وب‌سایت پلی استیشن

اولین راهی که برای استفاده از گیفت کارت در شارژ حساب کاربری وب‌سایت پلی استیشن وجود دارد، خرید از طریق وب‌سایت پلی استیشن است. برای این کار تنها لازم است که وارد سایت شده و حساب کاربری خود را باز کنید. برای این کار پس از وارد کردن آدرس سایت به نشانی www.playstation.com/en-us بر روی دکمه sign in کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود می‌شوید. به این ترتیب شما به صفحه ورود به حساب پلی استیشن راهنمایی می‌شوید. در این مرحله با وارد کردن آی‌دی یا ایمیل خود به مرحله بعدی می‌روید و رمزتان را نیز وارد سیستم می‌کنید.

حال که وارد اکانت خود شدید، بر روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید و از بین گزینه‌های موجود بر روی گزینه redeem codes کلیک کنید. حال در این بخش می‌توانید کارت گیفت خریداری شده خود از سایت‌های مختلف و متنوع را وارد کرده و شارژ حساب کاربری خود را به‌سادگی تمام انجام دهید.

شارژ حساب کاربری با استفاده از گیفت کارت؛ از طریق کنسول ps4

راهکار دیگری که در آن می‌توانید با استفاده از گیفت کارت خود شارژ حساب کاربری پلی‌استیشنتان را انجام دهید، استفاده از کنسول بازی است. اگر دستگاه کنسول بازی را در خانه دارید، نیازی به وارد سایت شدن ندارید و با استفاده از خود دستگاه کنسول بازی می‌توانید شارژ دستگاه و حساب کاربری خود را انجام دهید. برای این کار تنها لازم است تا پس از ورود به حساب کاربری، بر روی گزینه play station store کلیک کرده و وارد بخش مدیریت اکانت و تنظیمات آن شوید. پس از آن در منوی سمت چپ بر روی گزینه redeem codes کلیک کنید و با باز شدن پنجره، کد گیفت کارت خود را وارد نمایید. به این ترتیب اکانت کاربری شما شارژ خواهد شد و با کلیک بر روی دکمه ادامه این شارژ قابل‌استفاده خواهد بود.

نکات مهم در خرید و استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

  • در هنگام خرید گیفت کارت خود توجه داشته باشید که آن را از درگاه‌های معتبر و به‌روز خریداری نمایید. استفاده از گیفت کارت‌های ارائه‌شده در سایت‌ها و کانال‌های تلگرام می‌تواند برای شما دردسرهایی را ایجاد کند. درصورتی‌که این گیفت کارت‌ها، گیفت‌ کارت‌های هک شده باشند، ممکن است سبب بسته شدن اکانت کاربردی شما بشود. از همین رو برای خرید خود به درگاه‌های معتبر مراجعه کنید.
  • برای خرید کارت خود لازم است تا کشور تعریف کرده برای اکانت خود را در نظر داشته باشید. این موضوع برای واحد پولی پرداختی شما اهمیت می‌یابد. درصورتی‌که اکانت خود را بر روی کشور آمریکا تنظیم کرده باشید، لازم است تا پرداخت خود را از طریق درگاه‌های دلاری انجام دهید. همین موضوع درصورتی‌که بر روی اکانت انگلستان صورت گیرد، نیاز به پرداخت با ارز پوند را دارد. باید بدانید که نمی‌توانید از کارت‌های دلاری پرداخت شده برای اکانت تنظیم شده بر کشور انگلستان استفاده کنید.
  • گیفت‌ کارت‌ها تاریخ اعتبار و انقضا ندارند. این موضوع برای نوسانات دائمی ارز نکته مثبتی محسوب شده که سبب می‌شود تا افراد بتوانند کارت خود را امروزی خریداری کرده و مدت‌ها بعد از آن استفاده کنند. از همین رو درصورتی‌که نگران بالا رفتن قیمت ارز هستید و احتمال نیاز به شارژ حساب کاربری خود را مشاهده می‌کنید، بهتر است تا هرچه سریع‌تر گیفت کارت خود را خریداری نمایید.

استفاده از کنسول پلی استیشن برای شارژ حساب کاربری

جمع‌بندی پایانی مقاله

شارژ کردن اکانت psn موضوعی است که در صورت استفاده از بازی و کنسول پلی استیشن به آن نیاز خواهید داشت. این اکانت برای استفاده از برخی بازی‌های پلی استیشن نیاز به شارژ شدن دارد. شارژ شدنی که در ایران به دلیل تحریم‌های موجود امکان‌پذیر نبوده و شرایط استفاده از درگاه اینترنتی پرداخت را سخت کرده است. از همین رو در این مقاله تصمیم گرفتیم تا درباره راهکارهایی برای شارژ کردن حساب کاربری نکاتی را بیان کرده و از دور زدن تحریم‌های بین‌المللی مالی برای خرید بازی پلی استیشن سخن بگوییم.

گیفت کارت و استفاده از آن، موضوع و راهکار مناسبی برای این کار بود که در این مقاله به‌صورت مفصل به روش استفاده از آن پرداختیم. نحوه کارکرد آن و وارد کردن کد آن را برشمردیم و نکاتی را در ارتباط با استفاده درست از آن بیان کردیم. امید است مقاله را تا به اینجا همراهی‌مان کرده باشید و اکنون با استفاده از اطلاعات بیان شده، بتوانید خرید و استفاده خوبی را از گیفت کارت خود داشته باشید.

مقالات مرتبط

دیدگاه

پاسخی بگذارید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

0 نظر تاکنون ارسال شده است