گیفت کارت یوسی پابجی

خرید گیفت کارت یوسی پابجی

گیفت کارت یو سی (UC) پابجی موبایل که بیشتر آن را با عنوان وجه نامشخص پابجی موبایل می‌شناسند، یک نوع ارز برای بازی است که در بازی پابجی موبایل از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از این گیفت کارت یو سی (UC) برای خرید پاس‌های نبرد و چیزهای پولی مانند پوسته‌های کمیاب و لوازم خاص برای شخصیت مورد نظر خود استفاده کنید.

درباره‌ی پابجی موبایل

پابجی موبایل، یک بازی جنگی تیراندازی رویال برای موبایل است. این بازی، میلیون‌ها بار در کل جهان دانلود شده و بسیاری از مردم با آن بازی می‌کنند. پابجی، مخفف میدان‌های نبرد با بازیکن نامعلوم (PlayerUnknown’s Battlegrounds) است که توسط کوانتوم استودیوز و لایت‌اسپید طراحی و ساخته شده است.

این بازی دارای چندین نقشه و حالت است که شما می‌توانید در آن‌ها با غریبه‌ها یا دوستان خود بازی کنید. یک نسخه‌ی سبک‌تر از این بازی به نام پابجی موبایل لایت (PUBG Mobile Lite) هم وجود دارد که می‌توان آن را بر روی گوشی‌های ضعیف‌تر و با مشخصات پایین‌تر اجرا کرد. همه چیز در نسخه‌ی لایت، پایین‌تر و کمتر از نسخه‌ی اصلی است، اما هم‌چنان این بازی جذاب و هیجان‌انگیز است.

بیشترین فروش گیفت کارت یو سی پابجی (PUBG UC)

ما مقادیر مختلفی از گیفت کارت یو سی پابجی از 60 UC تا 30,000 + 10,500 UC را بر روی سایت خود قرار داده‌ایم. پرفروش‌ترین مبالغ پابجی UC بر روی سایت ما 600 + 60 UC، 300 + 25 UC و 60 UC هستند. خرید گیفت کارت پابجی در گیفت پارس بسیار ساده هست.

توصیه می‌کنیم که کسانی که برای اولین بار این استفاده از این گیفت کارت را تجربه می‌کنند و کنجکاو هستند که از UC بر روی این پلتفرم استفاده کنند، 60 UC را تهیه کنند. اما بازیکنانی که فعال و باتجربه هستند، می‌توانند از 30,000 + 10,500 UC استفاده کنند.

پاس رویال موبایل پابجی چیست و چگونه می‌توانید آن را به دست آورید؟

پاس رویال پابجی موبایل مانند پیش رفتن در نبرد در پابجی موبایل است. شما در این مرحله پاداش‌های بیشتری می‌گیرید و تجربه‌های بیشتری به دست می‌آورید و در نتیجه، می‌توانید با مأموریت‌های ممتاز، سریع‌تر امتیاز جمع کنید. سه نوع عبور یا پاس وجود دارد: عبور رایگان، عبور ممتاز و عبور ممتاز پلاس. در عبور آزاد جوایز معمول به شما تعلق می‌گیرد، اما کسانی که عبور ممتاز داشته باشند، می‌توانند 25 امتیاز با تخفیف 40 درصدی دریافت کنند.

در این بازی می‌توانید با استفاده از ارز جهانی پابجی (PUBG UC) پاس رویال بخرید.

توضیحات تکمیلی

کشور

گلوبال

ارز

60 یوسی, 325 یوسی, 660 یوسی, 1800 یوسی, 3850 یوسی, 8100 یوسی, 16200 پابجی, 40500 پابجی, 24300 پابجی, 32400 پابجی

1 دیدگاه برای گیفت کارت یوسی پابجی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر تاکنون ارسال شده است
  1. 09934559895

    قیمت خوبی دارین

تضمین بهترین قیمت

تحویل آنی

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت ایمن