تخفیف Black Friday یا جمعه سیاه 2023 پلی استیشن آغاز شد.

تخفیف Black Friday یا جمعه سیاه 2023 پلی استیشن آغاز شد.

تخفیف جمعه سیاه پلی استیشن در سال 2023 از تاریخ 17 نوامبر مصادف با 26 آبان آغاز شد و تا تاریخ 27 نوامبر مصادف با 6 آذر ادامه دارد.

در این حراجی بزرگ، کاربران میتوانند انواع بازی هاو حتی سرویس های پلی استیشن پلاس را با تخفیف خریداری کنند. با خرید گیفت کارت پلی استیش از گیفت پارس می توانید بازی ها و اشتراک ها را تهیه کنید.

 

تخفیف های پلی استیشن پلاس:

در طول تخفیف های ویژه ای جمعه سیاه پلی استیشن، بازیکنانی که به PlayStation Plus ملحق می شوند می توانند تا 30٪ در طرح های عضویت 12 ماهه صرفه جویی کنند. اعضای فعلی پلی‌استیشن پلاس می‌توانند هنگام ارتقای طرح فعلی به پلی‌استیشن پلاس اکسترا 25 درصد، یا هنگام ارتقا به پلی‌استیشن پلاس پرمیوم/دلوکس، 30 درصد صرفه‌جویی کنند.

 

با PlayStation Plus Extra و Premium/Deluxe، می‌توانید صدها عنوان PS4 و PS5 را از طریق کاتالوگ بازی* و کلاسیک*، از جمله بازی‌های تحسین‌شده مانند Horizon Forbidden West، Ghostwire: Tokyo، Sea of Stars و بسیاری دیگر کشف کنید. با برنامه Sony Pictures Core که اخیراً راه اندازی شده است، اعضای PlayStation Plus Premium/Deluxe همچنین به کاتالوگ Sony Pictures** با بیش از 100 فیلم برای پخش در صورت تقاضا دسترسی دارند.

 

تخفیف های استور (فروشگاه) پلی استیشن:

همچنین برای جمعه سیاه تخفیف های بزرگی برای فروشگاه پلی استیشن در نظر گرفته شده است. از 17 تا 27 نوامبر، بر روی بازی‌های PS5 و PS4، از جمله عناوین موفقی مانند EA Sports FC 24، NBA 2K24، Assassin’s Creed Mirage، و موارد دیگر، تخفیف‌هایی باورنکردنی ارائه شده است.


در مجموع، تخفیف های جمعه سیاه پلی استیشن 2023 فرصت مناسبی برای گیمرها می باشد تا بازی های مورد علاقه خود را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنند.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه

پاسخی بگذارید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

0 نظر تاکنون ارسال شده است